به گزارش دبیرخانه جشنواره تبلیغات ایران ، یکی از شروط بقاء و توسعه کشور، وجود صنعت تبلیغات پویا و اثربخشی است.

دکتر محمد سلطانی فر معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست اعضای شورای سیاستگذاری “جشنواره تبلیغات ایران” با اشاره به این مطلب گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از رشد صنعت تبلیغات در کشور به صورت کامل حمایت می‌کند.

وی با بیان اینکه تبلیغات دغدغه ماست، اعلام کرد: به زودی خبرهای خوش در زمینه تبلیغات را اعلام می‌کنیم.

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی با اشاره به اینکه در جشنواره تبلیغات باید به استارتاپ ها و موضوع تبلیغات در فضای مجازی توجه شود، بر جنبه علمی و آموزشی جشنواره تبلیغات ایران تأکید کرد.

وی همچنین بر هرگونه مساعدت برای ارتقای کیفیت جشنواره تبلیغات تأکید و اعلام آمادگی کرد.

در این جلسه، هوشمند سفیدی رئیس جشنواره تبلیغات ایران، با اشاره به رویکرد جشنواره مبنی بر بهبود مستمر کیفیت، از تسهیلات دبیرخانه جشنواره برای مشارکت گسترده به ویژه شرکتهای تبلیغاتی نوپا و شهرستانی، از همکاری و همراهی دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن صنفی تبلیغات تقدیر و تشکر کرد و به رویکردهای آتی جشنواره از جمله بین المللی شدن آن، توجه به تبلیغات کالای ایرانی در بخش ویژه و مرور ۴۰ سال تبلیغات و انقلاب اسلامی در این دوره جشنواره که مصادف با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی است، اشاره کرد.

در ادامه هر یک از حاضران در جلسه نکاتی را مطرح کردند. در این جلسه آقایان احمدحسینی آرام، مجتبی آقایی، علی فروزفر، ایرج قره داغی و ساعد جنانی زاویه حضور داشتند. حاضران در این نشست تأثیرگذاری توفیقات کانون های آگهی و تبلیغات در جشنواره تبلیغات ایران در تمدید مجوز و صدور مجوزها، دعوت از رئیس جشنواره تبلیغات کن برای حضور در جشنواره تبلیغات ایران و نیز سفرای کشورهای مختلف در ایران، بررسی امکان پیش بینی مشوق ها برای برترین‌های تبلیغات و حفظ استقلال داوری ها تأکید کردند .

 

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>