“جشنواره تبلیغات ایران” تنها رویدادی است که باید باحضور گسترده صنف تبلیغات، قویتر، پربارتر و مفیدتر برگزار شود.

مسعود اسعدی سرپرست دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این مطلب در آیین رونمایی از پوستر چهارمین دوره جشنواره تبلیغات ایران که روز سه شنبه سیزدهم آذرماه در “باغ موزه نگارستان” برگزار شد،

افزود: جشنواره تبلیغات، باید همه رشته‌های تبلیغات را در برگیرد و محل تجمع همه گروه های درگیر تبلیغات باشد.

وی مهمترین هدف جشنواره را ارتقای سطح تبلیغات کشور عنوان کرد.

همچنین دکتر ساعد جنانی زاویه دبیر انجمن صنفی شرکتهای تبلیغاتی با استقبال از رویکرد گسترده جشنواره تبلیغات ایران گفت: این جشنواره باید همه فعالان عرصه تبلیغات را در برگیرد.

وی ضمن اعلام حمایت و همراهی انجمن تبلیغات از “جشنواره تبلیغات ایران” گفت: خلاقیت، عنصر مهمی است که باید در رشته های مختلف تبلیغات دیده شود و امید است جشنواره که شعار خود را خلاقیت می داند، به این هدف مهم کمک کند.

همچنین در ابتدای این جلسه، دکتر هوشمند سفیدی رئیس جشنواره تبلیغات ایران، بر رویکرد علمی – آموزشی و داوری مستقل و عادلانه جشنواره تأکید کرد و گفت: جشنواره تبلیغات متعلق به همه اعضای صنف تبلیغات و صنف روابط عمومی به عنوان دو بازیگر مهم عرصه تبلیغات است.

همچنین  دکتر علی فروزفر دبیر هیئت داوران جشنواره نیز بر اهتمام جشنواره درخصوص داوری واقعی تأکید کرد.

در ادامه این آیین، از پوستر چهارمین دوره جشنواره تبلیغات ایران رونمایی شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>