درباره نمایشگاه جشنواره تبلیغات ایران

نمایشگاه جشنواره تبلیغات ایران با حضور شرکت ها و سازمان های تبلیغاتی و روابط عمومی سازمان های دولتی و غیر دوتی در فضایی داخلی و خارجی بالغ بر ۲ هزار متر مربع و در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار می شود. در این نمایشگاه بیش از ۵۰ کانون تبلیغاتی مطرح کشور مشارکت دارند و به ارائه نوین ترین و جدیدترین روش ها، فنون،تکنولوژی ها و صنایع مرتبط با بازاریابی و تبلیغات می پردازند.  در نمایشگاه جشنواره تبلیغات ایران فرصتی ناب در اختیار دستاندرکاران حوزه تبلیغات است تا بتوانند محصولات و خروجی کارهایشان را برای روابط عمومی شرکت های دولتی  وغیر دولتی که وظیفه اطلاع رسانی را به عهده دارند به نمایش بگذارند .

بي شک در دنياي امروز نقش تبليغات و بازاريابي درعرصه اقتصادي غير قابل انکار است و آن دسته از بنگاه هاي اقتصادي مي توانند در گود رقابت باقي بمانند که بهترين و نوين ترين برنامه هاي تبليغاتي و بازاريابي را براي خود داشته باشند و بي‌ترديد گذار موفق و ورود به عرصه هاي جهاني منوط به رشد و توسعه توان تبليغات و دانش بازاريابي است.  معرفی بازارهای جدید صادراتی، ارائه راهکارهای چگونگی حفظ بازارهای صادراتی، حمایت از صنعت تبلیغات، ارتقای سطح کمی و کیفی و تبیین اهمیت و جایگاه تبلیغات بین افراد جامعه و بنگاه های اقتصادی، آشنایی با تکنیک های بازاریابی و پیشبرد فروش، ترویج و آموزش فرهنگ بازاریابی جهت موفقیت بیشتر در بازارهای رقابتی، تشویق بازار داخلی به استفاده از ابزارهای نوین بازاریابی، برقراری ارتباطی نزدیک بین ارائه کنندگان و متقاضیان خدمات بازاریابی و تبلیغات، آشنایی با آخرین تحولات بازارهای بین المللی و شرایط رقبا، انتقال دانش فنی نوین و کارآمد برای رشد کیفی و کمی محصولات داخلی و توسعه صادرات غیر نفتی؛ از مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه جشنواره تبلیغات ایران است.

این رویداد داخلی براساس آمار در هر دوره به لحاظ کیفی و تنوع محصول با رشد قابل و فزاینده ای روبه رو بوده است . امید به آن است با حضور شما حضوری گرم تر شما ، به گسترش جشنواره تبلیغات ایران کمک کنیم .

فرم ثبت نام در نمایشگاه جشنواره تبلیغات ایران

بخش نمایشگاه جشنواره تبلیغات ایران

زمینه فعالیت شرکت های حاضر در نمایشگاه

رسانه ها، تبلیغات (در محیط بسته،فضای باز،دیجیتال، صنعتی وتجاری )، بازاریابی کالا ها و خدمات، آژانس های تبلیغاتی، مشاورین و مجریان، فناوری اطلاعات، نشانه ها و سمبل های تبلیغاتی، تبلیغ کالاهای صادراتی، برندسازی تجاری، سازمان ها و مراکز اطلاع رسانی، عملیات های بازاریابی و تحقیقات بازار، چاپ و خدمات دیجیتال، ماشین آلات چاپ الکترونیک، بسته بندی و طراحی برچسب، طراحی و ایده پردازی، فنآوری نورپردازی، معماری داخلی، دکوراسیون اماکن عمومی و فروشگاه ها ،ملزومات و تجهیزات فروشگاهی و تجاری، دکوراسیون و مبلمان شهری، هدایای تبلیغاتی، رایانه و ماشین آلات مورد استفاده در تبلیغات، دستگاه لیزر، تجهیزات و خدمات صوتی تصویری، فیلم سازی و عکاسی ،ماشین آلات و دیگر تجهیزات مرتبط اداری و تجاری، سخت افزار و نرم افزار رایانه صنایع نمایشگاهی، برگزارکنندگان و سازمان دهندگان نمایشگاه و همایش ها و رویدادها، غرفه سازی و غرفه آرائی، پژوهش های علمی و مجلات تخصصی، انجمن ، اتحادیه ها و سازمان ها.

نکات و تذکرات

پرداخت كل مبلغ نمايشگاه حداکثر يك هفته قبل از آغاز كار نمايشگاه ضروري است.

۲- در صورت عدم حضور براي تحويل غرفه، متقاضي ۸۰ درصد از هزينه غرفه را به‌عنوان خسارت به ستاد نمايشگاه پرداخت خواهد كرد.

۳- شرکت‌کنندگان در نمایشگاه، حق ورود به سالن اصلی (محل ارائه مقالات و کارگاه‌های آموزشی) را ندارند و به آنان پکیج جشنواره تبلیغات تعلق نمی‌گیرد.

۴- به دو نفر معرفی شده برای بخش نمایشگاه (مسئول و متصدی) غذا با بهای ۵۰ درصد ارائه می‌شود و استفاده از وعده‌های پذیرایی رایگان است.

۵- متصدیان و مسئولان نمایشگاهی برای استفاده از پکیج و حضور در بخش علمی و دریافت گواهینامه می‌توانند با تخفیف ۵۰ درصدی در این بخش ثبت‌نام کنند.

۶- صدور برگه خروج وسایل از نمایشگاه، منوط به تسویه‌حساب با ستاد نمایشگاه خواهد بود.