پرسش و پاسخ های متداول

سومین دوره جشنواره تبلیغات ایران در ۹ اسفند ۹۶ برگزار خواهد شد . برای پیگیری آخرین اخبار جشنواره تبلیغات به بخش وبلاگ مراجعه کنید .

در سالن همایش دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود برای اطلاعات بیشتر درباره محل برگزاری کلیک کنید

برای اطلاعات بیشتر به بخش رقابتی مراجعه کنید
تبلیغات دیداری و شنیداری
آگهي محیطی و چاپي
فعالیت های تبليغات مستقيم
برنامه‌های جامع و یکپارچه تبليغاتي ( کمپین )
چاپ و بسته بندی
فعالیت های حمايتي
فعالیت های ترویجی روابط عمومي
طراحي برند و برندينگ
یافته ها و تحقيقات
ترویج فروش
تبلیغات ديجيتال

علاقه مندان به شرکت در بخش مسابقه جشنواره تبلیغات ایران می‌توانند از هر نوع کار تبلیغاتی مربوط به یکسال قبل (دی‌ماه سال ۹۵ تا دی‌ماه سال ۹۶) ، صرفاً دو اثرموردنظر خود را که درواقع بهترین آثار هستند، برای دبیرخانه ارسال کنند. ازآنجاکه تمام یا بخشی از آثار برتر در روز معرفی، اکران خواهند شد، بنابراین در صورت تصویری یا صوتی بودن باید از کیفیت مطلوب برای پخش برخوردار باشند.

چند یادآوری :

  1.  آثار ارسالی باید طی نامه رسمی و به‌ صورت حضوری توسط نماینده شرکت‌کننده(یا با ارائه معرفی‌نامه کتبی) به دبیرخانه تحویل و رسید دریافت شود.تذکر: در صورت ارسال آثار به صورت اینترنتی، دریافت رسید و نگهداری آن نزد ارسال کننده آثار ضروری است.
  2.  شرکت‌ها، مؤسسات و کانون‌های تبلیغاتی در صورتی می‌توانند مستقیماً آثار خود را در بخش مسابقه شرکت دهند که سفارش‌دهنده رأساً شرکت نکند (درهرصورت، یک اثر نباید هم‌ زمان از طرف سفارش‌دهنده و تولیدکننده عرضه شود)
  3.  کلیه آثار باید در فرمت CD و باکیفیت مناسب ارائه شوند تا در صورت انتخاب به‌عنوان اثر برتر، قابلیت لازم را برای اکران داشته باشند
  4. ازآنجاکه هر اثر برای آفرینش از مرحله ایده پردازی و سپس طرح‌ریزی عبورکرده و به شکل نهایی می‌رسد، ارسال اطلاعات مربوطه برای بررسی داوران ضرورت دارد.

نکته : در اثار ارسالی به هیچ عنوان نباید نماد شرکت تبلیغات شما وجود داشته باشد .

 

برای اطلاعات بیشتر به بخش رقابتی مراجعه کنید

جشنواره تبلیغات ایران با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران برگزار می شود . تا به امروز دو دوره از این جشنواره برگزار شده است

جشنواره تبلیغات ایران برای افراد حقیقی و حقوقی برگزار می شود . که شرکت کنندگان می توانند در بخش های

۱- جشنواره ( حضور در همایش و مراسم )

۲- کارگاه های اموزشی

۳- نمایشگاه

۴- ویژه نامه

۵- بخش رقابتی

شرکت کنند