بخش رقابتی جشنواره تبلیغات ایران

این بخش، اصلی‌ترین بخش جشنواره تبلیغات ایران است. بررسی و ارزیابی آثار در ۱۲ گروه داوری در دو بخش اصلی و ویژه انجام خواهد شد.

“بخش اصلی” شامل هشت گروه داوری: تبلیغات دیجیتال، تبلیغات دیداری و شنیداری، تبلیغات مستقیم (فروشندگی شخصی) و حمایتی، برنامه ­های یکپارچه و جامع تبلیغاتی (کمپین)، مطالعات و تحقیقات مرتبط با تبلیغات، تبلیغات محیطی، تبلیغات چاپی، ترویج فروش، فعالیت‌های ترویجی روابط عمومی، و طراحی برند و برندینگ، چاپ و بسته بندی.

“بخش ویژه” شامل فعالیت‌های تبلیغاتی معطوف به “فرهنگ تغذیه سالم” خواهد بود.

مقررات بخش رقابتی و مسابقه :

مهم‌ترین قواعد و هنجارهای جشنواره در قالب مقررات، رخ‌نمایی می‌کنند، عبارت است از:

 • حامیان مالی جشنواره، مجوز مشارکت در بخش داوری را ندارند. اما به آن‌ها لوح سپاس تعلق خواهد گرفت.
 • جشنواره از پذیرش تبلیغات اغواگر و غیراخلاقی معذور است.
 • آثار ارسالی برای شرکت در بخش مسابقه باید به‌گونه‌ای ارائه شوند که آرم یا نشانی سازنده و صاحب آگهی در آگهی نباشد تا داوران بدون آگاهی از صاحب آن به ارزیابی اثر بپردازند.
 • در هر رشته، ۴ اثر برای معرفی انتخاب خواهند شد و به ترتیب به آن‌ها شاهین طلایی، شاهین نقره‌ای، شاهین برنزی و دیپلم افتخار تعلق خواهد گرفت.
 • داورانی که با جشنواره همکاری می‌کنند، متعهد به التزام عملی به منشور اخلاقی داوری جشنواره از جمله داوری براساس شاخص­ها، حفظ اسرار مشتریان و رعایت اصل بی‌طرفی خواهند بود.
 • چهار برابر آثار قابل معرفی برای دریافت تندیس به عنوان نامزدهای نهایی در هر موضوع معرفی خواهند شد.
 • در صورت مشارکت همزمان یک شرکت تبلیغاتی و صاحب آگهی در جشنواره، تولید کننده اثر باید از صاحب آگهی مجوز لازم را برای معرفی کانون تبلیغاتی به عنوان برنده نهایی دریافت کند.
 • شهریه مشارکت در بخش مسابقه:
 • برای ارزیابی هر اثر ۱۲ میلیون ریال خواهد بود.
 • تبصره۱:

 این رقم برای شرکتهای تبلیغاتی خارج از تهران ۸۰۰ هزار تومان خواهد بود.

 • تبصره۲:

برای ۱۰ اثر اول ارسالی هر اثر یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و از ۱۰ اثر دوم تا ۲۰ اثر، هر اثر ۹۰۰ هزار تومان و همچنین از هر ۱۰ اثر سوم (یعنی از ۲۰ به بعد) ۶۰۰ هزار تومان محاسبه خواهد شد.

 • تبصره۳:

کانون های آگهی و تبلیغات استان های ، چهارمحال و بختیاری، کرمان، کرمانشاه، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، لرستان، کردستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، زنجان، ایلام، بوشهر، سمنان و سیستان و بلوچستان می‌توانند در بخش مسابقه به صورت رایگان شرکت کنند.

 • تبصره۴:
 • شرکتهای تبلیغاتی نوپا (تازه تأسیس) که طی ۵ سال اخیر شکل گرفته‌اند برای هر اثر ۵۰۰ هزار تومان پرداخت خواهند کرد.
 • تبصره۵:

شهریه مشارکت افراد حقیقی:

افراد حقیقی که تمایل داشته باشند آثار خود را به طور انفرادی در بخش مسابقه شرکت دهند، می توانند در مرحله اول صرفاً با پرداخت ۵۰۰ هزار تومان و حداکثر دو اثر به عنوان شهریه در بخش مسابقه شرکت کنند اما در صورت پذیرش اولیه در بخش مسابقه و ورود به مرحله مسابقه، لازم است برای هر اثر مبلغ ۴ میلیون ریال نیز پرداخت کنند.

ضمناً امسال در چهار بخش از شخصیت های تبلیغاتی (جدا از آژانس های تبلیغاتی) و به صورت شخصیت حقیقی تجلیل خواهد شد و این افراد می توانند آثار خود را از هم اینک تا ۱۰ بهمن به دبیرخانه جشنواره تبلیغات ارسال کنند.

۱-گرافیست ها (طرح تبلیغاتی، پکیجینگ و هویت بصری)

۲-کارگردانان تبلیغات

۳-طراحان وب سایت

۴-طراحان اپلیکیشن

بخش استارتاپ ها:

به منظور حمایت از کسب و کارهای جدید مبتنی بر اینترنت و فضای وب، فعالیت این نوع شرکتها در بخش جداگانه ای بررسی شده و از سه شرکت که فعالیتهای تبلیغاتی شایسته ای برای پیشبرد کسب و کار خود داشته اند، تجلیل خواهند شد.

 

فرم ثبت نام در بخش مسابقه “جشنواره تبلیغات ایران”

توجه : ارسال آثار به صورت اینترنتی از طریق تلگرام امکان پذیر است

ارسال فایل آثار شما به شماره تگلرامی ۰۹۲۲۳۴۸۳۹۹۸ با پسوند zip یا rar

توجه کنید :  نام شرکت ، شماره تماس ، لوگو شرکت شما به هیچ عنوان نباید در آثار ارسالی وجود داشته باشد

نام و نام خانوادگی مدیر سازمان (در صورتی که شخص حقیقی هستید نام خودتان را وارد کنید

شماره تماس شرکت

شماره تماس همراه

تعداد آثار ارسالی در بخش اصلی

انتخاب موضوع بخش ویژه

تعداد آثار ارسالی در بخش اصلی

ضمناً هزینه مشارکت بر اساس دستورالعمل و فراخوان و هماهنگی به عمل آمده دبیرخانه جشنواره تبلیغات ایران است . بعد از ثبت درخواست شرکت در بخش مسابقه ، کارشناسان ما پیش فاکتور را برای شما ارسال خواهند کرد

لازم به ذکر است ، محتویات این فرم سندیت دارد و طرفین را متعهد به اجرای قوانین بخش مسابقه جشنواره تبلیغات ایران خواهد کرد .