حامیان و همکاران

کانون های تبلیغاتی ، حامیان مالی و حامیان رسانه ای جشنواره تبلیغات ایران

photo

انجمن صنفی تبلیغات ایران

انجمن صنفی تبلیغات ایران ، حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام نمود .
photo

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام نمود
photo

کانون تبلیغاتی تیراژه

در جهان امروز انتقال پیام از راههای متفاوتی صورت میگیرد. ما معتقدیم که هرچه قدر این پیامها خلاقانه تر و راهبردی تر باشند ،تأثیرشان بیشتر و سریعتر خواهد بود. یکی از راه های انتقال پیام ، تبلیغات است. تبلیغاتی مؤثر ، چشمگیر و اصولی . . . کانون آگهی وتبلیغات تیراژه انتخابی مناسب برای انتقال پیامهای شما به درستی به جامعه هدفتان است.کانون آگهی و تبلیغات تیراژه تلاش می کند بر مبنای برخورداری از نیروی های متخصص و مجرب و خوش فکر و کــاملا حرفه ای با قابــلیت تدوین وارائه کلیـــه خدمات تبلیغاتی، بازاریابی و ارتباطی در زمینه بازاریابی و تبلیغات. به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد.تیراژه از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و تبلیغات، بهتــرین خدمــات ایـن حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.
photo

کانون تبلیغاتی شبکه آفتاب

ما به تبلیغات فراتر از یک تبلیغ نگاه می‌کنیم. کانون تبلیغاتی تمام سرویس ایران نوین به‌عنوان بنیان‌گذار نوع جدیدی از خدمت‌رسانی در زمینه مشاوره بازاریابی و همچنین تولیدکننده محتوای استاندارد، پیام شما را به درستی به جامعه هدفتان منتقل می کند.هدف نهایی ما افزایش دانش و آگاهی جامعه‌ی سربلند ایران است. وظیفه حرفه ای ما حکم می‌کند که آسیب‌های ناشی از تبلیغات را به حداقل کاهش دهیم و راه را برای فعالیت دیگر گروه‌های همکار؛ البته با شیوه‌های اصولی، اخلاقی و روز دنیا هموار کنیم.
photo

کانون تبلیغاتی ایران نوین

ما به تبلیغات فراتر از یک تبلیغ نگاه می‌کنیم. کانون تبلیغاتی تمام سرویس ایران نوین به‌عنوان بنیان‌گذار نوع جدیدی از خدمت‌رسانی در زمینه مشاوره بازاریابی و همچنین تولیدکننده محتوای استاندارد، پیام شما را به درستی به جامعه هدفتان منتقل می کند.هدف نهایی ما افزایش دانش و آگاهی جامعه‌ی سربلند ایران است. وظیفه حرفه ای ما حکم می‌کند که آسیب‌های ناشی از تبلیغات را به حداقل کاهش دهیم و راه را برای فعالیت دیگر گروه‌های همکار؛ البته با شیوه‌های اصولی، اخلاقی و روز دنیا هموار کنیم.
photo

هویت و برند سازی ادریس

شرکت ادریس به واسطه داشتن تجربه و تخصص در فرآیند برندینگ و نیروهای خلاق و تمرکز در بخش ویژوال برندینگ با سبک های متمایز و اختصاصی متناسب با استراتژی برند شما، هویت برند شما را در کمترین زمان ممکن و هزینه مناسب با ویژگی ها و شرایط خاص و منحصر بفرد در اختیار شما قرار می دهد .
photo

کانون تبلیغاتی پژهان

موسسه فرهنگی هنری وتبلیغاتی پژهان از سال ١٣٧٤ در شیراز شروع به کار نمود. واژه ``پژهان `` به معنی آرزو می باشد. مدیرعامل و رئیس هیات مدیره مجموعه ``پژهان`` پژمان ضیائیان است. پژهان از ابتدا با داشتن ٢ پرسنل فعالیت خود را شروع کرده و هم اینک با ۱۲۰ پرسنل متخصص در دفاتر خود در تهران ، شیراز ،مشهد ، اصفهان ، دوبی و لندن مشغول به فعالیت می باشند:
photo

کانون تبلیغاتی اشاره

اشاره در سال ۱۳۷۶ به عنوان یک آژانس تبلیغاتی آغاز به کار کرد. در طی پانزده سال گذشته، در نتیجه‌ی فرآیندی اُرگانیک، به یک آژانس ارتباطات بازاریابی فول سرویس با رویکردی راه‌حل‌گرا تبدیل شد. در حال حاضر، آژانس به طیفی گسترده از مشتریان بومی و بین المللی خدمات کیفی ارائه می‌دهد. به عنوان یک آژانس خلاق، با تکیه بر خلاقیت که جوهر کار ماست، باور داریم که می توانیم بوسیله دانش حرفه ای روزآمد، پژوهش مدار و بومی شده اعضای تیم‌مان، چشم انداز خود را در ارتباطات بازاریابی موثر و نوین، تحقق بخشیم. همچنین از آنجا که رشد ما، بطور مستقیم به رشد برندهای مشتریان ما بستگی دارد، ما به نوعی از همکاری اعتقاد داریم که گونه ای شراکت راهبردی بلند مدت است و نه صرفاً ارائه خدمات.
photo

کانون تبلیغاتی بادکوبه

ادکوبه یک آژانس تبلیغاتی خلاق تمام خدمت است. ما در مدت بیست سال با بیش از ۲۰۰ برند ایرانی و جهانی همکاری داشته‌ایم و با تکیه بر بیست سال تجربه دریافته‌ایم که با تغییر رویکرد و نگاه علمی به حرفه‌مان «تبلیغات» امکان خلق تبلیغات علمي خلاق و اثر بخش وجود دارد.
photo

بزرگ ترین آژانس تبلیغاتی کشور

روزانه میلیون‌ها کاربر تحت تاثیر تبلیغات آنلاین صباویژن تصمیمات روزمره بهتری می‌گیرند. صدها برند و کسب و کار در خاورمیانه از راهکارهای تبلیغاتی ما استفاده می کنند تا به مشتریان هدف خود بهتر و موثرتر نزدیک شوند. تا پیام تبلیغاتی خود را گسترده‌تر انتشار دهند. اعتقاد ما این است که صداقت و شفافیتی که سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم وجه تمایز ماست.
photo

کانون تبلیغاتی سروش سیما

امروزه با گسترش ابزار ارتباط جمعی، تبلیغات جای خود را در خصوصی¬ترین لحظات زندگی انسان باز کرده و از این جهت ابزاری بسیار تاثیرگذار و قدرتمند است. چتر تبلیغات به¬قدری گسترده گردیده که مردمان دورافتاده¬ترین مناطق کره زمین را نیز زیر سایه¬ی خود قرار داده است. با توجه به سرعت بالای گردش اطلاعات و تبلیغات، مدیریت و مشاوره هوشمندانه نقش تأثیرگذاری در پیشرفت و استمرار موفقیت صاحبان کسب و کار ایفا می کند. عصر حاضر، عصر تبلیغات است و شرکت سروش سیما با بهره گیری از کادری حرفه¬ای اهداف تبلیغاتی مورد نظر را به بهترین نحو ممکن محقق می نماید.

جواب همه‌ی سوال‌هایی که کارفرمایان از ما می‌پرسند، در گرو یک چیز است، رصد کردن مو‌به‌موی بازخورد اقدامات‌مان در میان مخاطبان، با استفاده از انواع ابزارهای تحلیلی و آماری مختلف و دانش کارشناسان خبره.

بله، ما اولین شرکت تبلیغاتی در ایران هستیم که تجربه را با ریاضیات ادغام کرده‌ایم و آن را به‌کار می‌بندیم.

photo

پایگاه خبری دنیای تبلیغات

دنیای تبلیغات مرجع تحلیلی خبری فضای تخصصی تبلیغات و برند ایران ، حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام کرد .
photo

روزنامه عصر اقتصاد

روزنامه عصر اقتصاد به مدیر مسئولی یزدانی ، حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام نمود
photo

روزنامه اعتماد

روزنامه اعتماد به صاحب امتیازی الیاس حضرتی ، حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام نمود
photo

روزنامه آرمان امروز

روزنامه آرمان امروز به صاحب امتیازی هوشمند سفیدی ، حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام نمود .
photo

پایگاه خبری اخبار رسمی

پایگاه خبری اخبار رسمی اعلام حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام کرده است .
photo

نشریه دانش تبلیغات

نشریه دانش تبلیغات ، حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام نمود
photo

کلینیک دکتر بهزاد اباذری

کلینیک دکتر بهزاد اباذری ، حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام نمود .
photo

درباره برند

``برندابات`` مرجع تخصصی مشاوره ، آموزش ، اطلاع رسانی و ارائه مقالات و مطالب برندسازی با هدف ایجاد مکانی جهت تلاقی افکار فعالان در بخش برندینگ ایران می باشد که حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام نمود .
photo

آژانس دیجیتال مارکتینگ آیمارکتور

آژانس دیجیتال مارکتینگ آیمارکتور اعلام حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام کرده است .
photo

دانستنی انلاین

دانستنی انلاین اعلام حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام کرده است .
photo

پرتال تبلیغات

پرتال تبلیغات اعلام حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام کرده است .
photo

کافه بازاریابی

کافه بازاریابی اعلام حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام کرده است .
photo

انجمن سواد رسانه ای

انجمن سواد رسانه ای اعلام حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام کرده است .
photo

روزنامه اطلاعات

روزنامه اطلاعات اعلام حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام کرده است .
photo

ایسنا

ایسنا اعلام حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام کرده است .
photo

بوی گل

مجموعه بوی گل ، با فعالیت گسترده در حوزه گل و گیاه یکی از حامیان جشنواره تبلیغات ایران است
photo

فولاد امیر کبیر کاشان

شرکت فولا امیر کبیر کاشان اعلام حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام نمود
photo

فولاد امیر کبیر کاشان

شرکت پتروشیمی شازند حمایت خود را از جشنواره تبلیغات ایران اعلام نمود