دبیرکل سازمان جهانی تبلیغات در پیامی به جشنواره ملی تبلیغات ایران، ضمن اعلام حمایت و قدردانی، آمادگی این سازمان را برای حمایت از رشد علمی صنعت ایران اعلام کرد و بر این نکته که برنده واقعی جشنواره تبلیغات، “صنعت تبلیغات” تأکید کرد.

متن کامل پیام فیلیکس را به شرح زیر مطالعه می‌کنیم:

برای سازمان جهانی تبلیغات مایه‌ی خوشوقتی است که حمایت خود را از جشنواره ملی تبلیغات ایران که هنوز بسیار جوان است اعلام کرده و برای این جشنواره عمری طولانی و مستمری را آرزو کند.

یک جشنواره تبلیغاتی در واقع یک اتفاق الهام‌بخش است و از آنجا که الهام‌بخشی در صنعت تبلیغات، مارکتینگ و جامعه به‌عنوان ژن حیاتی سازمان جهانی تبلیغات انتخاب و پذیرفته  شده است، ما هر تلاش و حرکتی را در این راستا قدر می‌دانیم.

یک جشنواره، فضایی برای گردهم آیی اندیشه‌ها و ایده‌های خلاق در حوزه‌های تبلیغات

یک جشنواره، فضایی برای گردهم آیی اندیشه‌ها و ایده‌های خلاق در حوزه‌های تبلیغات، دیجیتال، رسانه، روابط عمومی و حتی طراحی و محل مناسبی برای ارائه بهترین آثار این حوزه‌هاست. شنیدن نظرات متفاوت، گفتگو درباره مسائل مختلف، بحث و تبادل‌نظر، پذیرش و حتی رد نظرات مختلف همه و همه در رشد و غنای نگاه و توانمندی شرکت‌کنندگان مؤثرند.

تجربیات عالی هیئت‌داوران به‌عنوان تکیه‌گاه محکمی در روند انتخاب و یا رد آثار عمل می‌کند

تجربیات عالی هیئت‌داوران به‌عنوان تکیه‌گاه محکمی در روند انتخاب و یا رد آثار عمل می‌کند. ویژگی‌های خلاقانه، روش‌های متفاوت اجرایی و استانداردهای متنوع در نظر گرفته‌شده، همگی موردبحث، مطالعه و مذاکره قرارگرفته و انتخاب آثار و یا رد بعضی از آثار اتفاق می‌افتد و درنهایت برگزیدگان نهایی انتخاب می‌شوند.

به نظر من شرکت‌کنندگان چه در بین برگزیدگان بوده و یا در گروه کسانی که شانس انتخاب شدن را نداشته‌اند، حداقل با حضور در جشنواره و پذیرش داوری و ارزیابی می‌توانند بدانند که در کجا ایستاده‌اند و در رقابت با همکاران و رقبای خود چه شرایطی دارند.

برنده واقعی جشنواره

اما برنده واقعی جشنواره، صنعت مارکتینگ و تبلیغات است. انتقادات محترمانه و حرفه‌ای و ارزش‌گذاری‌ها و ارزیابی‌ها باعث رشد استانداردهای صنعت می‌شوند. به همین دلیل است که IAA با شعار “الهام‌بخشی و حمایت از بهترین‌های صنعت ارتباطات در عرصه‌های بین‌المللی” فعال است.

همراهی با این جشنواره و البته فعالیت‌های دیگری که تیم IAA Iran انجام می‌دهند، نشانه آن است که  IAA در کنار صنعت مارکتینگ و ارتباطات ایران قرار دارد و برای حمایت از رشد علمی این صنعت در ایران اعلام آمادگی می‌کند.

من برای تمام کسانی که آثارشان در جشنواره حضور دارد صمیمانه آرزوی موفقیت می‌کنم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>